enter-article עיצוב חופות - המדריך השלם - מרכז עיצוב אירועים ארצי
מעצבי אירועים » מאמרים וחדשות » עיצוב חופות - המדריך השלם

עיצוב חופות - המדריך השלםלא משנה באיזה גן אירועים, אולם או איזור טבעי תחליטו לערוך את החתונה שלכם, עיצוב החופה ישלב את האישיות שלכם עם המקום, ומעצב חופות ידאג שהיא מושלמת


היא נראית יפיפייה בשמלת הכלה שלה, מאופרת בצורה עדינה המתאימה לה והתסרוקת כל כך הולמת אותה וגם הוא חתיך בחליפה הבהירה מאוד מתאימה לו, שניהם נראים נרגשים כשהם צועדים לעבר החופה ומאות האורחים באירוע ממתינים נרגשים בזמן שהזוג עושה את דרכו לחופה.

כיאה לפוקוס שניתן לה ולאירוע המרגש ההולך להתרחש מתחתיה בעוד דקות מעטות, גם החופה מעוצבת מדהים. ברור שהזוג בחר לקבל שירות של עיצוב חופות.
עיצוב חופות

מהו עיצוב חופות

כיאה לרגע המרגש והחשוב אותו עובד הזוג תחת החופה נושא וחשיבות עיצוב חופות בשנים האחרונות כל שזוגות רבים בוחרים לקבל את שירותיהם של מעצבי חופה, בכדי שיעצבו להם חופה ייחודיות על פי העדפותיהם וטעמם .

חופות יכולות להגיע במגוון רחב של צורות, צבעים או גדלים, כך שלמעצב יחד עם בני הזוג יש המון מקום "לשחק" עיצובית עם החופות ועצב לבני הזוג את "חופת החלומות" שלהם.


עיצוב חופות – סוגי עיצוב

ישנם שלל טרנדים בעיצוב חופות. בין החופות הפופולאריות תוכלו למצוא "חופה יפנית" – חופה על 4 עמודים בה משלבים פנסים יפנים ואהילים היורדים מהצדדים.

עוד עיצוב פופולארי לחופה, הוא ה"חופה הכפרית" היא חופה העשויה מבדים רכים ורומנטיים, בה משלבים קישוט של פרחים וירק.

עיצובים אחרים אפשריים הם עיצוב חופה מעצי במבוק, חופת סולמות, חופת כיפה, ואסור לשכוח כמובן חופה מסורתית.


עיצוב חופות -  למה כדי לשים לב?
 
ישנם מספר גורמים עליהם חשוב לתת את הדגש בעיצוב חופות:

מבנה החופה – מבנה החופה יהיה תלוי במיקום שלה באולם או בגן האירועים. רוב החופות מוגבהות מרחק של 2 או  3 מדרגות ממקום מושבם (או עמידתם) של המוזמנים, אך אם למשל החופה מתקיימת מעל הים או מאגר מים אחרים לעיתים היא תהיה אף מוגבהת יותר.

חשוב לשים לב, עד  כמה החופה מרוחקת מהאורחים, אחרי הכול רוב הזוגות רוצים שהאורחים היקרים שלהם ייקחו חלק ברגע החשוב הזה ולא יתאמצו בכדי לראות או לשמוע משהו.

חופה יכולה להיות גדולה ולהחיל תחתיה כמות גדולה של בני משפחה או להיות קטנה ואינטימית יותר. הכול בהתאם להעדפותיו של הזוג.

צבע  וקישוט החופה – הצבע הפופולארי ביותר לחופה הוא כמובן לבן אך קיימת אפשרות לעצב חופה גם בגוונים אחרים. בנוסף, ניתן לקשט את החופה ולייחד אותה באמצעות שלל אביזרים כמו זרי פרחים, סרטים צבעוניים,מנורות נרות או לפידי אש בארבע מוטות החופה, זיקוקים ובלונים שישוחררו לאוויר עם שבירת הכוס ועוד..

שביל לחופה – שביל זה משמש לרגע המרגש בו הזוג בליווי ההורים והשושבינות צועדים לעבר החופה בדרך כלל השביל יהיה עשוי מבד לבן. קיימת אפשרות לקשט ולאתר את הבד. השושבינות יכולות גם לפזר פרחים צבעוניים על השביל בזמן שהזוג צועד עליו.


עיצוב חופות – המחירים

עיצוב חופה בסיסי יעלה בין 1000-2500 ₪. עיצוב חופה ייחודית יעלה בין 5000-7000 ₪.
עוד באותו נושא

עיצוב תערוכות – כשתערוכה הופכת להצלחה

עיצוב תערוכות – כשתערוכה הופכת להצלחה

החשיבות של תערוכה אינה רק בתוכן שלה או בכמות וסוג המוזמנים אליה אלא גם בעיצוב שלה, זה שיעניק לה ייחוד משלה קיומן של תערוכות מדי פעם ופעם...

עיצוב חתונות – החלום והגשמתו

עיצוב חתונות – החלום והגשמתו

מי שלא מסתפק במפיק חתונה או בהפקה עצמית, יכול להיעזר גם בשירותיו של מעצב חתונות, האיש שידאג שהשולחן יראה מיוחד גם אחרי שהאורחים יסיימו לאכול...

מחירון עיצוב חתונה

מחירון עיצוב חתונה

בימים בהם תקציב חתונה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, רצוי שנדע על מה אנחנו משלמים ובעיקר כמה באחד הפרקים של הסדרה חברים, נדרש אחד משחקני...

טיפים לבחירת מעצב אירועים

טיפים לבחירת מעצב אירועים

רגע לפני שאתם רצים לחתום עם מעצב אירועים שעשה את האירוע של קרוב משפחה או חבר, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מעצב אירועים כולנו היינו רוצים...

עיצוב תערוכות -  המכירות מתחילות בעיצוב

עיצוב תערוכות - המכירות מתחילות בעיצוב

גם אם התערוכה שלכם איננה אקספו, עדיין איך שהיא תיראה, ככה יזכרו אותכם בשורות הבאות ננסה לסדר מעט את המגוון האדיר של ספקי עיצוב תערוכות:...

string(31) "categoryעיצוב חתונות"