enter-article מחירון עיצוב חתונה - מרכז עיצוב אירועים ארצי
מעצבי אירועים » מאמרים וחדשות » מחירון עיצוב חתונה

מחירון עיצוב חתונה


בימים בהם תקציב חתונה יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, רצוי שנדע על מה אנחנו משלמים ובעיקר כמה
עיצוב חתונה

באחד הפרקים של הסדרה חברים, נדרש אחד משחקני הסדרה לשאלה כיצד לשלם על החתונה שלו, לבסוף הוא הסכים לבקשת ארוסתו וכל חסכונותיו הלכו על תכנון החתונה.

מי שמגיע היום לאירועים שונים, יכול להבין למה זה. נדמה שעוד לפני שהזוג המאושר מציין יום נישואים אחד, הם כבר השקיעו את מיטב כספם בחתונה.
 
מיותר לציין שתחום עיצוב אירועים התפתח מאוד מהימים בהם האירוע המשמח היה נערך באולם של המתנ"ס או בגינה של חברים.

הדרישה להפוך כל אירוע, קטן כגדול, לאירוע ייחודי ומיוחד, ואופציות השילוב בתוך תחום העיצוב הפכו מעצבי אירועים לבעלי מקצוע מבוקשים מאוד אשר מטפלים מעיצוב פינת הזולה באולם ועד כיצד השולחן יהיה מעוצב.
 
במאמר זה ננסה להציג לכם מחירון של תחום זה. תחילה יש לומר, המחירון מבוסס על מספר מקורות ומכאן שהמחיר איננו קבוע. בנוסף, מחיר עיצוב חתונה נקבע על פי סוג החומרים והכלים בהם משתמש המעצב, על פי העונה בה נערך האירוע, וכמובן על פי השם והיוקרה של המעצב.

אתם תוכלו לגלות שמה שמעצב אחד מבקש בשבילו סכום מסוים, מעצב אחר יבקש עבורו פי 2 ו3 רק בגלל שמו בשוק.

המחירון
 
  • עיצוב תאורה – הכוונה ליצירת תאורה מיוחד באירוע, 1000-1500 שקל.
  • עיצוב חופה – עיצוב זה מבוסס על מה שקיים באולם או בגן אירועים, כיום נהוג להשתמש בחופות קיימות ולא להקים לבד חופה (כפי שנהוג בחתונות מסורתיות) 5000-8000 שקל.
  • עיצוב פינת קפה- לעיתים מדובר על כסאות, לעיתים מדובר על ספות וכריות. המחיר בכל אופן נע בין 700 ל-1000 שקל.
  • עיצוב הכניסה לחופה- הדבר תלוי כמובן באופי הכניסה. צעירים נוהגים לקחת כיום להקה שתתופף או תנגן בשלב שהם נכנסים לחופה. עלות ההפקה של רגע זה יכול להגיע ל-3000 שקל.
  • עיצוב שולחן- אחד הדברים החשובים שעושה מעצב אירועים הוא לעצב את השולחנות. מלבד עיצוב האולם, עיצוב שולחן הוא הדבר שאליו אנשים מתייחסים. המחיר נע בין 100 ל-250 שקל. תלוי בכמות השולחנות ואופי העיצוב.
 
מלבד המחירים מה שאמור להשפיע על ההחלטה איזה מעצב אירועים לבחור היא, סגנונו ואופי העיצוב שלו. לכן כדי לפנות אל אירועים שהמעצב עיצב (לראות תמונות, סרטים) ולהחליט. כמו כן מוטב להיפגש איתו ואם ניתן גם אם אנשים שהוא עיצב להם. כך תלמדו על העבודה איתו ותגלו האם הוא מתאים לכם מבחינה אישית.
 
מעצב אירועים צריך להספיק לסיים את תכנון העיצוב מספיק זמן כדי שתוכלו לשנות דברים במידה וזה לא יתאים לכם. עיצוב האולם יעשה כמובן ביום האירוע ויש לוודא שבעלי האולם יודעים זאת.

ישנם דברים שונים שחשוב לשים לב אליהם, מיקום האולם, גודלו, היכולות הויזואליות שלו, האלמנטים השונים שנמצאים בתוכו, האם הוא מקורה או לא (במידה ומדובר בגן אירועים) ואם לא האם מזג האוויר מאפשר לעשות עיצוב מסוים או לא, וכן הלאה.
 
כל הדברים האלה ישפיעו על האירוע שלכם ויכריעו כיצד הוא ייראה. לנקודות אלו יש השפעה מכרעת, לכן חשוב מאוד לשים לב אליהם גם כאשר מסתכלים על תמונות וסרטים של אירועים אשר עיצב בעבר המעצב. אם תגלו שהוא שם לב לדברים אלו, אזי שמצאתם לכם מעצב, אם לא, תעדיפו לבחור מעצב אירועים אחר, שידע לעשות את התכנון הנכון בזמן.עוד באותו נושא

עיצוב תערוכות – כשתערוכה הופכת להצלחה

עיצוב תערוכות – כשתערוכה הופכת להצלחה

החשיבות של תערוכה אינה רק בתוכן שלה או בכמות וסוג המוזמנים אליה אלא גם בעיצוב שלה, זה שיעניק לה ייחוד משלה קיומן של תערוכות מדי פעם ופעם...

עיצוב חתונות – החלום והגשמתו

עיצוב חתונות – החלום והגשמתו

מי שלא מסתפק במפיק חתונה או בהפקה עצמית, יכול להיעזר גם בשירותיו של מעצב חתונות, האיש שידאג שהשולחן יראה מיוחד גם אחרי שהאורחים יסיימו לאכול...

עיצוב חופות - המדריך השלם

עיצוב חופות - המדריך השלם

לא משנה באיזה גן אירועים, אולם או איזור טבעי תחליטו לערוך את החתונה שלכם, עיצוב החופה ישלב את האישיות שלכם עם המקום, ומעצב חופות ידאג שהיא...

טיפים לבחירת מעצב אירועים

טיפים לבחירת מעצב אירועים

רגע לפני שאתם רצים לחתום עם מעצב אירועים שעשה את האירוע של קרוב משפחה או חבר, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור מעצב אירועים כולנו היינו רוצים...

עיצוב תערוכות -  המכירות מתחילות בעיצוב

עיצוב תערוכות - המכירות מתחילות בעיצוב

גם אם התערוכה שלכם איננה אקספו, עדיין איך שהיא תיראה, ככה יזכרו אותכם בשורות הבאות ננסה לסדר מעט את המגוון האדיר של ספקי עיצוב תערוכות:...

string(31) "categoryעיצוב חתונות"